Madden NFL 07

Hlavní stránka www.madden.euweb.cz

PříjemFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Čím vás zachvátil americký fotbal?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
asabi

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 25. 01. 07

PříspěvekPředmět: Čím vás zachvátil americký fotbal?   Wed May 16, 2007 3:26 am

Není nás moc, ale my co sme podlehli fenoménu amerického fotbalu, sme prostě u tohoto sportu uněšeni. Ani si nepamatuje že bych si někdy nastahoval tolik zápasu z evropského fotbalu někdy v životě jako sem si naztahoval ze sezony 2006 do teď. Viděl sem už asi víc jako 50 zápasu, a to mně americký fotbal chytnul náhodně. Koukal sem na TVU Player live přenos z NHL někdy koncem roku NY RANGERS-BOSTON na FOXu. Po skončení zápasu dávali reklamu na nějaký NFL PLAYOFFS. Tak sem si řek že troch kouknu. ...A tam to začalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Doctors

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 03. 11. 07

PříspěvekPředmět: Re: Čím vás zachvátil americký fotbal?   Wed Nov 28, 2007 12:07 pm

asabi napsal:
Není nás moc, ale my co sme podlehli fenoménu amerického fotbalu, sme prostě u tohoto sportu uněšeni. Ani si nepamatuje že bych si někdy nastahoval tolik zápasu z evropského fotbalu někdy v životě jako sem si naztahoval ze sezony 2006 do teď. Viděl sem už asi víc jako 50 zápasu, a to mně americký fotbal chytnul náhodně. Koukal sem na TVU Player live přenos z NHL někdy koncem roku NY RANGERS-BOSTON na FOXu. Po skončení zápasu dávali reklamu na nějaký NFL PLAYOFFS. Tak sem si řek že troch kouknu. ...A tam to začalo.
Mě se začal AF líbit po shlédnutí filmu Trestná lavice.No a protože jsem to viděl u bratránka kterej byl vlastník Maddenu 07 přinesl jsem si hru domů a začal hrát.A baví mě to do teď. afro
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Čím vás zachvátil americký fotbal?
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Madden NFL 07 :: Ostatní-
Přejdi na: